Oferta 2024


Osłony magazynowe

Osłony magazynowe to jeden z niezbędnych asortymentów, który zapewnia bezpieczeństwo ruchu na terenie magazynu, jak również wokół budynku, w którym znajduje się magazyn. Zastosowanie mocnych profili i konstrukcji stalowych zapewni ochronę zarówno dla systemów regałów magazynowych, jak i dla urządzeń poruszających się po powierzchni magazynu. W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór profili ochronnych montowanych na zewnątrz.


Oferujemy solidne, stalowe bariery i balustrady. Konstrukcje te stanowią doskonałą ochronę dla ramp, regałów, maszyn oraz instalacji.

Zarówno balustrada, jak i bariera to elementy, które mogą stanowić oddzielenie korytarzy komunikacyjnych i zabezpieczenie przed ewentualnym uszkodzeniem powodowanym przez pojazdy i wózki widłowe.

Wszystkie nasze odboje, balustrady i bariery wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami europejskimi. Dzięki ocynkowaniu nasze konstrukcje są nierdzewne, dodatkowo na życzenie klienta konstrukcje lakierujemy proszkowo na wybrany z palety kolor. 


Toczenie i Frezowanie

Wykonujemy toczenie i frezowanie zarówno pojedynczych jak i całych serii produktów. Profesjonalny park maszynowy, a także bogate doświadczenie pozwalają nam na wykonanie każdego zlecenia. Wszystkie usługi są realizowane na podstawie dostarczonej przez Klienta dokumentacji. Nasza firma oferuje między innymi takie usługi jak frezowanie oraz toczenie.


Nadstawki i kosze paletowe

Nakładane na palety kosze pozwalają na ich piętrowanie, a tym samym na ograniczenie miejsca ich składowania w magazynie.

Z kolei nadstawki paletowe stanowią obudowę do palet. Zazwyczaj w formie siatki z metalowych prętów. W połączeniu z drewnianą paletą stanowią samodzielny kontener magazynowy. Zastosowanie tego typu rozwiązania zapewnia bezpieczny transport, również drobnego asortymentu, a przy przewożeniu ciężkich elementów stanowi stabilną konstrukcję i możliwością swobodnego przemieszczania jej. Te stalowe rozwiązania pozwolą zabezpieczyć składowanie produktów, ale również odpowiednio przygotować i zapewnić ochronę w czasie transportu. Nadstawki paletowe można złożyć, co ogranicza miejsce i koszty przy transporcie powrotnym.


Cięcie laserem

Precyzyjne usługi w cięcia blach w Łodzi. Możliwe jest wykonanie nawet najbardziej złożonych cięć i wzorów. Wycinanie laserowe zapewnia największą gwarancję zadowolenia.
Będąc firmą specjalizującą się w tej metodzie wycinania, dysponujemy nowoczesnymi, zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, dzięki którym cięcie laserowe w Łodzi jest nie tylko precyzyjne, ale i przebiega wyjątkowo szybko.

Oferujemy szybkie terminy i atrakcyjne ceny.  Do bezpłatnych wycen zapraszamy pod numerem 534 444 850


Gięcie blach

Gięcie blach o wymagających kształtach, według indywidualnych zamówień klienta.

Gięcie jest najczęstszym procesem obróbki plastycznej blach na zimno.
Proces ten polega na wykonaniu trwałego odkształcenia za pomocą stempla dociskającego zginany przedmiot do matrycy.

Do wykonywania gięcia firma stosuje hydrauliczne prasy krawędziowe sterowane numerycznie o nacisku do 600 T i długości gięcia do 6050 mm.

Masz pytania?

Zadzwoń

534 444 850