Oferta

Osłony magazynowe


Osłony magazynowe

Osłony magazynowe to jeden z niezbędnych asortymentów, który zapewnia bezpieczeństwo ruchu na terenie magazynu, jak również wokół budynku, w którym znajduje się magazyn. Zastosowanie mocnych profili i konstrukcji stalowych zapewni ochronę zarówno dla systemów regałów magazynowych, jak i dla urządzeń poruszających się po powierzchni magazynu. W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór profili ochronnych montowanych na zewnątrz.

Balustrady, bariery


Balustrady, bariery

Oferujemy solidne, stalowe bariery i balustrady. Konstrukcje te stanowią doskonałą ochronę dla ramp, regałów, maszyn oraz instalacji. Zarówno balustrada, jak i bariera to elementy, które mogą stanowić oddzielenie korytarzy komunikacyjnych i zabezpieczenie przed ewentualnym uszkodzeniem powodowanym przez pojazdy i wózki widłowe. Wszystkie nasze odboje, balustrady i bariery wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami europejskimi. Dzięki ocynkowaniu nasze konstrukcje są nierdzewne, dodatkowo na życzenie klienta konstrukcje lakierujemy proszkowo na wybrany z palety kolor.

Wiaty


Wiaty

Ta konstrukcja doskonale sprawdzi się, jako zabezpieczenie przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Solidna konstrukcja zespawana przez profesjonalny zespół zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania, którego przeznaczenie zrealizujemy zgodnie z życzeniem klienta. Dzięki ocynkowaniu nasze wiaty są nierdzewne, możliwy jest również wybór kolorystyki wierzchniej powierzchni. Na życzenie klienta konstrukcje lakierujemy proszkowo na wybrany z palety kolor. Przy tworzeniu naszych konstrukcji korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań oraz z najlepszych dostępnych produktów na rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować dobrą jakość naszych produktów i ich trwałość. Dodatkowym atutem jest przystępna cena i nasza otwartość na potrzeby klienta na każdym etapie współpracy.

Nadstawki i kosze paletowe


Nadstawki i kosze paletowe

Nakładane na palety kosze pozwalają na ich piętrowanie, a tym samym na ograniczenie miejsca ich składowania w magazynie. Z kolei nadstawki paletowe stanowią obudowę do palet. Zazwyczaj w formie siatki z metalowych prętów. W połączeniu z drewnianą paletą stanowią samodzielny kontener magazynowy. Zastosowanie tego typu rozwiązania zapewnia bezpieczny transport, również drobnego asortymentu, a przy przewożeniu ciężkich elementów stanowi stabilną konstrukcję i możliwością swobodnego przemieszczania jej. Te stalowe rozwiązania pozwolą zabezpieczyć składowanie produktów, ale również odpowiednio przygotować i zapewnić ochronę w czasie transportu. Nadstawki paletowe można złożyć, co ogranicza miejsce i koszty przy transporcie powrotnym.

Cięcie laserem


Cięcie laserem

Grawerowanie i cięcie tworzyw sztucznych, drewna oraz materiałów drewnopochodnych. technika ta pozwala na obróbkę materiałów nawet  30 mm grubości.  Oferujemy szybkie terminy i atrakcyjne ceny.  Do bezpłatnych wycen zapraszamy pod numerem 534 444 850

Gięcie blach


Gięcie blach

Gięcie blach o wymagających kształtach, według indywidualnych zamówień klienta. Używamy giętarek trzpieniowych CNC dzięi czemu możemy zachować najwyższy poziom usług. Wykfalifikowana kadra oraz nowoczesne techniki pozwalają nam wykonać każde nawet najbardziej skomplikowane zamówienie.

Masz pytania?

Zadzwoń

534 444 850

Oferta